Kate&Kate to jedna z moich ulubionych firm tworzących biżuterię modową. Nietuzinkową i niepowtarzalną. Ta wyjątkowa marka powstała w 2008 roku i dziś ma już cztery ekskluzywne butiki w Polsce oraz naturalnie sklep internetowy. Każdy z nich jest inny a różnią je przede wszystkim sprzedawane tam kolekcje. W każdym ze sklepów znajdziemy inne modele biżuterii. Serie są krótkie i limitowane a pomysły czerpane z różnych zakątków świata.

Wyprzedana biżuteria nie powtarza się, dzięki czemu możemy poczuć się naprawdę wyjątkowo! Nosząc biżuterię Kate&Kate mamy świadomość, że nie miniemy się na ulicy z kimś w identycznym naszyjniku czy kolczykach. A dla nas, kobiet, to bardzo ważny aspekt przy robieniu zakupów. Biżuteria wykonywana jest ręcznie, na zamówienie przez wybranych designerów z różnych zakątków świata. Dzięki temu każda rzecz jest inna, unikatowa, różniąca się od siebie choćby minimalnie, jednym tchnieniem ręki, chwilą czy włożoną w nią emocją.

Da się odczuć, że biżuteria Kate&Kate tworzona jest z myślą o różnych kobietach. Znajdziesz tam małą, delikatną i dziewczęcą kolekcję dla prawdziwych romantyczek, ale otrzesz się też o duże, prawdziwie modowe i kontrowersyjne modele, idealne dla wielkich indywidualistek. Myślę, że każda kobieta, nawet ta nieśmiała, powinna spróbować wyrazić się właśnie poprzez noszoną biżuterię. To między innymi ona bardzo dużo o nas mówi. Zdradza naszą duszę i wnętrze oraz podkreśla naszą osobowość i charakter. Bez zbędnych słów mówi światu o tym, kim jesteśmy i jak się czujemy! Dlatego też każda z nas świadomie sięga po inne wzory i modele, wyrażając nią siebie…

Kate&Kate to idealne miejsce by zrobić prezent sobie lub komuś bliskiemu. Biżuteria zawsze jest pięknie i bezpiecznie zapakowana, gotowa do wręczenia, bez zbędnego przepakowywania! Dodatkowo zawsze do zakupu dołączany jest certyfikat potwierdzający wysoką jakość ozdoby oraz karta gwarancyjna na zakupiony towar, ważna aż 24 miesiące. Same superlatywy. Piękna, indywidualna i do tego modna!

Niestety są też i złe strony. Biżuteria Kate&Kate nie jest tania. Nie często więc mogę pozwolić sobie na jej zakup a są też i takie modele, które na zawsze pozostaną wyłącznie w sferze moich marzeń… Na szczęście w Kate&Kate znajdziemy też modele wyprzedażowe a to zakładka, którą odwiedzam zdecydowanie najczęściej. Już niejednokrotnie udało mi się „upolować” wymarzoną biżuterię nieco taniej, do czego zapraszam i Was!

Oto, co tym razem upolowałam na przecenie w Kate&Kate! Już niebawem dołączą do moich dotychczasowych skarbów, których w naszych przepełnionych szkatułkach, nigdy nie jest za wiele…  :)

1. Naszyjnik projektu Annie Hultquist, nieco nawiązujący do gotyckiego stylu. Niesamowicie modny motyw skrzydła doskonale wpisze się w rockowe stylizacje i będzie idealnym wypełnieniem dla mojej czarnej, skórzanej kurtki.  Cena 140zł, teraz 98zł :)


2. Kolczyki projektu Anne Hultquist z super modnym motywem wilka. W tym sezonie zwierzęta królują na każdym pokazie, a więc zakup na jesień wręcz idealny. Wprawdzie jestem bardziej naszyjnikowa niż kolczykowa ale jakoś nie mogłam się nim oprzeć.  Idealne i chyba stworzone wyłącznie do rockowych stylizacji, a więc myślę że wykorzystam :) Cena 100zł, teraz 70zł :)

3. Bransoleta. I znowu projekt Anne Hultquist. Osadzone pozłacane gwiazdki na skórzanej bransolecie to przewrotna kompozycja, mocna w kontraście i bardzo na czasie! Idealna do męskich stylizacji, spodni z szelkami i kapeluszy. Rodem z dandysa a w tym sezonie męskim stylizacjom mówimy tak! Jestem pewna że dozgonnie  zaprzyjaźni się z moim męskim zegarkiem! Cena 130zł, teraz 91.00zł :)