CHODŹMY RAZEM NA ZAKUPY

                                                                    

nienazwany (89 z 190)

a przekonasz się że;

Od tego dnia staną się one łatwe, przyjemne, przemyślane i efektowne.

Zanim jednak wyruszymy na zakupy, przy małej kawie, chcę poznać Twoje oczekiwania. Wiem bowiem, że dobrze będziesz wyglądała wyłącznie w ubraniach, w których będziesz się dobrze czuła.

Chcę poznać Twoją naturę. Dowiedzieć się jaką masz osobowość, co lubisz, gdzie pracujesz. To wszystko po to, żeby Cię dobrze ubrać a nie przebrać!

Trasę zakupów oraz rodzaj sklepów dostosujemy do zasobności Twojego portfela.

W zaciszu przymierzalni określę Twój typ sylwetki. Najważniejsze bowiem są proporcje, dopiero później fasony! Rozmiar jest nie ważny.

Ominę smutną i wszechobecną czerń na rzecz kolorów i odpowiednich dla Ciebie wzorów, tak żebyś codziennie, nawet na spacerze z przyjaciółką, wyglądała świetnie.

Robiąc zakupy od razu skomponuję zestawy. Pojedyncze rzeczy dziś nas nie interesują! Koniec ery pojedynczych ciuchów, do których w rezultacie i tak nie masz co założyć!!!

Przekonam Cię do dodatków. To one zamykają każdą stylizację!

Kupujemy w Twoim tempie. Poświęcę Ci tyle czasu, ile potrzebujesz. Ty decydujesz czy wolisz kupować szybko, czy potrzebujesz czasu na zastanowienie. Z doświadczenia jednak wiem, że optymalny czas zakupów to około 4 godziny.

Po wspólnych zakupach gwarantuję, że od tej chwili będą one dla Ciebie łatwe, przemyślane i efektowne. I pamiętaj! Ja jedynie wskażę Ci rzeczy, które są dla Ciebie idealne, ale to Ty decydujesz czy i kiedy je kupisz.

Jeżeli jesteś zainteresowana moją pomocą? Zadzwoń! Porozmawiamy i zdecydujesz czy jestem Ci potrzebna. Pamiętaj, luźna rozmowa telefoniczna do niczego Cię nie zobowiązuje!

 

Małgorzata Laskowska; 609 504 308.