Warsztaty Stylu

Warsztaty Stylu1011336_544277852276052_568304656_n

Najbliższe terminy: lipiec, sierpień 2013 (bliższy termin do uzgodnienia z grupą)

 Opis

Warsztaty Stylu, to rodzaj jednodniowego szkolenia polegającego na poznaniu wszelkich tajników udanych zakupów i dobrego wyglądu! Małe, maksymalnie sześcioosobowe, kameralne grupy kobiet w podobnym wieku, gwarantują miłe, nie krępujące towarzystwo. Warsztaty to rodzaj luźnego spotkania, gdzie przy kubku aromatycznej kawy i w miłej babskiej atmosferze, zmierzymy się ze swoimi wątpliwościami i nauczymy się podstaw dobrego wyglądu.

Dla kogo?

Dla każdego, kto do dziś nie znalazł własnego stylu a kolejne zakupy przysparzają go o niemały stres oraz wszystkich, którzy chcą nauczyć się jak:

  • radzić sobie z niemałym problemem, jakim jest wybór i zestawienie stroju na co dzień, do pracy, jak również na różne okazje okolicznościowe,
  • zrozumieć własne ciało i określić typ sylwetki,
  • bez względu na rozmiar, za pomocą odpowiednio dobranych ubrań i kilku magicznych trików, uzyskać świetny, zadowalający wygląd,
  • wykorzystać moc dodatków, tj. biżuteria, okulary czy chociażby buty,
  • wykorzystać ubrania z własnej szafy,
  • oraz nauczyć się robienia udanych, rozsądnych zakupów w przyszłości!

 

Program

Warsztaty to przede wszystkim dyskusje i ćwiczenia na przykładach ubrań z własnej garderoby. Bardzo indywidualne podejście do problemu, pomoże bardziej namacalnie zrozumieć i poznać sposoby umiejętnego kupowania i łączenia ubrań w modne, umiejętne zestawy. Poprawne określenie własnej sylwetki, pozwoli na dopasowanie odpowiednich krojów, kolorów czy deseni ubrań do figury. To absolutne podstawy do wykluczenia nieumiejętnych zakupów, oraz nietrafionych stylizacji w przyszłości.

 Moje metody

Warsztaty to esencja najważniejszych zasad stylizacji, które przekażę Wam w prosty i czytelny sposób. Zilustrowane przykłady oraz ćwiczenia w grupach pomogą „dotknąć” i zrozumieć sztukę umiejętnego łączenia garderoby. Dzięki małym grupom każdą „złotą radę” dopasuję indywidualnie do każdej z uczestniczek.

Korzyści z Warsztatów Stylu

Gwarantuję, że ten jeden dzień sprawi, iż otworzą się dla Was tajemne drzwi do świata, gdzie moda jest doskonałą zabawą i gwarancją dobrego nastroju, a dzięki temu odzyskacie wiarę w siebie i zadowolenie z własnego nowego, świeżego wyglądu!

Informacje dodatkowe

Cena : 350,00 zł
Czas trwania: 1 dzień – 8 godzin
w cenę wliczona dobra zabawa, kawa i przekąski :)

Zapisy na Warsztaty Stylu

Telefonicznie: pod numerem 609 504 308.
Osobiście: W Pracowni Stylu N55, Ostrołęka ul. Głowackiego 38.

Lub proszę wypełnić poniższy Formularz Zgłoszeniowy:

[contact-form-7 id=”1452″ title=”Zgloszenie na warsztaty”]

1011336_544277852276052_568304656_n