Przegląd szafy

 ZRÓB ZE MNĄ PRZEGLĄD SZAFY

nienazwany (109 z 190)

A w kilka godzin sprawię że;

Zostaną w niej tylko te rzeczy, które do Ciebie pasują.

Skomponuję Ci z nich zestawy tak, żebyś zawsze, w kilka minut, wiedziała co na siebie włożyć.

Pozostawione w szafie ubrania ułożę tak, byś rano bez marnowania czasu, sięgała po gotowe zestawy.

Określę typ sylwetki, ponieważ od rozmiaru ważniejsze są prawidłowe proporcje. Dobiorę odpowiednie fasony, długość oraz dodatki.

Odświeżę Twoją szafę metodą „BEZ LITOŚCI” po to, byś raz na zawsze bez skrupułów i zbędnych sentymentów, pozbyła się starych i znoszonych lub co gorsza, kompletnie nie noszonych ubrań.

Opracuję tzw. konieczną bazę niezbędną w każdej szafie.

Wspólnie zrobimy listę zakupów, czyli spis rzeczy niezbędnych i brakujących w Twojej nowej szafie.

Wyperswaduję złe nawyki ubraniowe. Pokażę dlaczego niektórych fasonów powinnaś unikać jak ognia a po inne sięgać znacznie częściej.

Dobry wygląd to wrodzony zmysł ale także kwestia wiedzy o własnej sylwetce oraz fasonach, którą uzyskasz ode mnie podczas porządkowania szafy!

Pamiętaj że; Wspólny przegląd szafy z profesjonalną stylistką, ma na celu wybranie rzeczy, które są właściwe dla Ciebie pod względem kroju i typu stylistycznego. Pozostałe rzeczy, mniej pasujące, wspólnie spróbujemy w miarę możliwości “odratować”. Wiedź, że jestem daleka od wyrzucania ubrań, którym można dać drugie, lepsze  życie!

Jeżeli jesteś zainteresowana moją pomocą, zadzwoń! Porozmawiamy i zdecydujesz czy jestem Ci potrzebna. Pamiętaj, to będzie luźna rozmowa telefoniczna, która do niczego Cię nie zobowiązuje! :)

Małgorzata Laskowska; 609 504 308.