ANALIZA KOLORYSTYCZNA

Poznaj siłę kolorów i wykorzystaj ją dla siebie!

Każda z nas przywiązuje olbrzymią wagę do własnego wyglądu. Fryzura, kolor włosów, czy makijaż to tylko część zabiegów, które wykonujemy po to, by wyglądać młodo, świeżo i pięknie. Wizyta w salonie kosmetycznym to już podstawa. Dziś świadomie inwestujemy w swój wygląd, by móc jak najlepiej prezentować się w pracy czy na prywatnym spotkaniu.

Doskonały wygląd wpływa też na nasze samopoczucie oraz podnosi poczucie własnej wartości! Jesteśmy odważniejsze, pewniejsze siebie i częściej podejmujemy trudne decyzje. Niestety, niewiele z nas zdaje sobie sprawę jak wielką rolę w naszym życiu i wyglądzie odgrywają kolory. Nie mamy pojęcia o tym, jak bardzo potrafią zmienić wygląd naszej twarzy!

Odpowiednio dobrane wydobywają z niej prawdziwe piękno! Poprawiają kolor skóry, tuszują sińce pod oczami, niwelują przebarwienia, czy chociażby wydobywają głębię koloru oczu. Sprawiają, że nawet bez makijażu wyglądasz młodo i promiennie! Źle dobrane kolory, dodają lat i nadają cerze szarego, wręcz chorobliwego wyglądu.

Analiza kolorystyczna, to niesamowite doświadczenie, pozwalające odnaleźć każdej z nas swoją indywidualną paletę kolorów! Pomoże poznać ich znaczenie w garderobie, oraz życiu codziennym, bowiem kolory, którymi się otaczasz, mają olbrzymi wpływ na twój wygląd, ale także nastrój! Otaczając się kolorami czerpiesz ich energię. Czerwień cię rozdrażni, zieleń natomiast wyciszy….. Poznaj siłę kolorów i wykorzystaj ją dla siebie!!!

Profesjonalna analiza kolorystyczna trwa około dwóch godzin. Wykonywana jest przed kryształowym lustrem, oświetlonym lampami imitującymi światło słoneczne. Używane do tego specjalnie barwione chusty, powstałe według norm Centrum Szkolenia Indigo w Niemczech – K.Hunkel, pozwolą w stu procentach określić indywidualny typ kolorystyczny dla danej urody i wybrać najbardziej optymalne do niej kolory.