Jak głosi jedna z najbardziej znanych nam  świątecznych reklam, coraz bliżej świeta! Przed nami ostatni tydzień przedświątecznego szaleństwa i ostatni dzwonek  na zakup gwiazdkowego prezentu!

Pomysłów jest może i nie mało, ale z ich realizacją różnie bywa. Wprawdzie poszukiwanie prezentów dla najbliższych to jedno z naszych ulubionych zajęć, to jednak nie zawsze czas i finanse pozwalają nam w pełni rozwinąć skrzydła i choć po trosze urzeczywistnić marzenia bliskich nam osób. W listopadzie jest jeszcze tyle czasu, że prezenty odkładamy na później a grudzień pędzi tak szalonym tempem, że nim się obejrzymy, zostajemy z pomysłami, których realizacja zwykle już teraz, naprawdę nie jest łatwa.

Wybór prezentu to najczęściej duży problem z którym spotykają się mężczyźni. Im zazwyczaj bardzo trudno jest wybrać wymarzony prezent dla ukochanej kobiety, żony czy chociażby przyjaciółki. Znaleźć drobiazg z którego byłyby zadowolona, to naprawdę ogromny sukces. I choć dokładają usilnych starań, wynik dołożonego trudu i szczerych chęci, bywa różny.

Dlatego z myślą o moich klientkach, a może w szczególności ich mężach, partnerach oraz pracodawcach, wyszłam z propozycją, którą coraz bardziej docenia się w nowoczesnym, zabieganym społeczeństwie. Karta Prezentowa jest gwarancją stylowego i udanego prezentu. Jest rozwiązaniem doskonałym, opartym na rozsądnym i eleganckim kompromisie.

Nie obdarowujemy bliskiej nam osoby nietrafionym prezentem, dzięki czemu nie ryzykujemy prezentu niechcianego, ale nie dajemy też pieniędzy, co byłoby chyba najmniej taktownym Świątecznym podarunkiem.

Karta, to alternatywa indywidualnego wyboru podarunku, a jedyną naszą sugestią jest to, że wyjątkowej nam osobie, warto podarować coś równie wyjątkowego!

 

Jak to działa?

KARTA PREZENTOWA do nabycia w Pracowni Stylu N55, Ostrołęka, ul. Głowackiego 38.

Wartość Karty Prezentowej to; 50zł, 100zł, 200zł.

Każda inna kwota na indywidualne życzenie klienta.

Karta Prezentowa upoważnia do zakupów na asortyment sklepu, w tym akcesoria oraz biżuterię, na równowartość karty.

Karta upoważnia do skorzystania z dowolnych usług stylisty, na równowartość Karty.

Termin realizacji Karty Prezentowej to 2 miesiące od daty zakupu.

Karta nie podlega wymianie na gotówkę.