Piękne dziewczyny. Makijaże jak z bajki. Fryzury o jakich można tylko pomarzyć i zdjęcia, niczym portfolio agencji modelek.

Ostrołęka Beauty to pomysł, który powstał z myślą właśnie o nich. O marzeniach ostrołęckich dziewczyn. Dzięki pomysłodawcy Marcinowi Gawrychowi, mają one możliwość spełnienia swoich marzeń i postawienia się w ciężkiej ale jakże miłej roli modelek.

Podczas projektu dziewczyny będą miały szansę współpracy ze sztabem profesjonalnej obsługi. Wizażystką, fryzjerką, stylistą oraz fotografem. Nauczą się dzięki temu współpracy, pokory a przede wszystkim „zaprzyjaźnią” z obiektywem aparatu.

Z każdym etapem konkursu dziewczyny stykały się będą ze skrajnymi emocjami jakie odczuwa się w profesjonalnym modelingu. Ciężką pracą przez którą przechodziły będą z każdą sesją, stresem który musiały będą pokonać oraz nauką zdrowej i umiejętnej koleżeńskiej rywalizacji.

Do konkursu zgłosiło się niebywale dużo pięknych dziewczyn. Jury, spośród wszystkich zgłoszeń wybrało trzynaście ich zdaniem najpiękniejszych, które do końca roku walczyły będą o tytuł Modelki Roku Ostrołęka Beauty.

Zabawa, bo tak należałoby jednak podchodzić do projektu, choć pełna wyzwań będzie dla uczestniczek przede wszystkim dobrą i niezapomnianą przygodą. Najpiękniejsza trzynastka przechodzić będzie przez kolejne etapy konkursu. Trzy z nich wezmą udział we wszystkich dziesięciu etapach, by na koniec roku spotkać się w finale.

Przez wiele miesięcy śledzić będziemy losy uczestniczek, z każdym etapem poznając je coraz bliżej, w innej, nieraz zaskakującej roli. Z każdym etapem również pożegnamy kogoś, i z każdym etapem będziemy rzucać dziewczynom coraz to nowe, większe wyzwania.

Galerię Projekt Ostrołęka Beauty rozpoczęły niestylizowane zdjęcia portretowe, które dają nam możliwość zapoznania się z naturalnym wizerunkiem i urodą dziewczyn, które przez te wszystkie miesiące przejdą niejedną metamorfozę. Pierwszy etap tak dla uczestniczek jak również dla jury, jest najprzyjemniejszym etapem. Nie uwzględnia on bowiem eliminacji. Ma na celu głównie zapoznanie nas z uczestniczkami projektu. Kolejny etap pożegna już niestety trzy uczestniczki konkursu.

Ale to jeszcze przed nami. Wszystkich zainteresowanych losem najpiękniejszych dziewczyn w Ostrołęce, zapraszam na oficjalną stronę konkursu, www.ostroleka-beauty.pl  gdzie na bieżąco będziemy mogli śledzić metamorfozy dziewczyn oraz oddawać głosy na typowaną przez siebie uczestniczkę.

Zapraszam także do ogladania fotorelacji backstage, oraz mojej pracy z dziewczynami. 

32606_560233860676912_162268131_n

DSC_6549

 DSC_6361

 c.d.n.