warsztatyNie trudno dziś znaleźć mnóstwo porad dotyczących tego jak dbać o własny wizerunek. Kolorowa prasa, internet, telewizja. Wszystko po to, by czuć się i wyglądać dobrze. Im więcej informacji, tym trudniej jednak o dopasowanie konkretnej rady do siebie. I kiedy już wydaje Ci się, że wiesz o co w tym wszystkim chodzi, znowu popełniasz błąd!

Kupujesz kolejną rzecz, po czym stwierdzasz, że nijak nie pasuje ani do Ciebie, ani do pozostałej garderoby w Twojej szafie. To oczywiste! Każda z nas jest inna! Mamy inne sylwetki, inny typ urody, prowadzimy inny tryb życia, czy zwyczajnie podobają nam się zupełnie inne rzeczy.

Wybierając garderobę, często robimy to pod wpływem chwili, sugerujemy się obecnymi trendami w modzie oraz tym, że ktoś inny wygląda w danej rzeczy efektownie. Mało kiedy bierzemy pod uwagę styl prowadzonego przez nas życia, charakter pracy, czy własną osobowość, która ma olbrzymi wpływ na wygląd a co za tym idzie, na całokształt naszego samopoczucia!

Ile razy zastanawiałaś się nad tym, dlaczego wiele z dziewczyn wygląda po prostu dobrze?!

Ubrane idealnie a sprawiają wrażenie, jakby nie przywiązywały do tego zbytniej wagi!

Niby nie mają ciuchów lepszych niż Ty. Niby zakładają cokolwiek, co wpadnie im w ręce, a i tak zawsze wyglądają tak, jakby spędzały, co najmniej kilka godzin przed szafą i miały do dyspozycji ciuchy z metkami od najlepszych projektantów!

Twoja szafa już się nie domyka, a Ty przed każdym ważnym wyjściem nadal nie masz w co się ubrać! Kupujesz kolejne, nowe ciuchy, idealne, gotowe zestawy, po czym sama nie potrafisz się w nich odnaleźć!

W efekcie posiadasz masę niepotrzebnych i niepasujących ani do siebie, ani tym bardziej do Ciebie ubrań, które miałabyś ochotę zwyczajnie wyrzucić przez okno!


W czym więc tkwi tajemnica dobrego wyglądu?

  • Jak nauczyć się operować tym, co już posiadasz w szafie, bez zbędnego wydawania pieniędzy na kolejne ciuchy?
  • Jak nauczyć się czerpać radość z codziennego dobierania garderoby?
  • Skąd wiedzieć jak zestawić starą spódnicę z nowo kupioną bluzką?
  • Jak zestawiać ze sobą posiadane już ciuchy?
  • Jak mądrze robić zakupy?
  • Jak odnaleźć własny styl?
  • I w końcu, jak raz na zawsze pozbyć się tych wszystkich wątpliwości i pytań?!

Otóż, tajemnica tkwi właśnie w szczegółach!

Jeżeli znasz ten problem i chciałabyś zapomnieć o nim raz na zawsze, po raz kolejny zapraszam na Warsztaty Stylu!

Ruszamy już od marca!

Informacje i zapisy