Wybierz się ze mną na zakupy!

Gwarantuję, że będą łatwe, przemyślane i efektowne. Podczas wspólnych zakupów, wybiorę odpowiednie dla Ciebie fasony i kolory, tak żebyś codziennie, bez większego trudu oraz poświęcania zbędnego czasu, wyglądała jak nigdy dotąd!Od czego zaczynamy?

Spotkanie przy kawie. Od niej bowiem zaczynamy pracę. Chcę poznać Twoje wymagania oraz oczekiwania. Pamiętaj, że pięknie wyglądasz tylko w tych ubraniach, w których dobrze się czujesz. Poznam Cię nieco lepiej po to, żeby Cię dobrze ubrać ale nie przebrać.

Kontrola wydatków. Trasę zakupów dostosujemy do zasobności Twojego portfela. Ty ustalasz wartość zakupów! Nie zawsze muszą być one duże. Jeśli jednak chcesz w pełni dostrzec korzyści z zakupów ze stylistką – przygotuj minimum 1000 zł, wtedy wystarczy również na idealne buty i torbę.

Czas więc do pracy!

Określenie typu sylwetki. Jeżeli nigdy wcześniej nie poznałaś typu własnej sylwetki, musimy to zrobić dziś. W zaciszu przymierzalni określę jej typ, co znacznie pomoże nam w wyborze odpowiednich krojów. Twoja sylwetka i jej proporcje są najważniejsze! Niezależnie od rozmiaru. A kolor? Spróbuję przekonać Cię do odpowiednich dla ciebie kolorów, daję słowo!

Zakupy. Od razu komponujemy zestawy. Pojedyncze rzeczy dziś nas nie interesują. Znajdę buty odpowiednie do twojego stylu. Przekonam cię do dodatków. Wybiorę tylko rzeczy, które są dla Ciebie idealne. Ale tylko Ty zdecydujesz czy i kiedy je kupisz! Ja służę pomocą i radą, Ty podejmujesz ostateczne decyzje.

Czas. Zależy tylko od Ciebie. Ja mogę poświęcić dla Ciebie cały dzień. Ty decydujesz czy wolisz kupować szybko, czy potrzebujesz czasu na zastanowienie. Czy wolisz zakupy w swoim mieście, czy poza nim. Z doświadczenia wiem, że optymalny czas zakupów to około 4 godziny.

Co zyskujesz dzięki wspólnym zakupom?

Oszczędność pieniędzy. Kupimy ubrania, które będziesz mogła dowolnie ze sobą komponować. Koniec ery pojedynczych rzeczy, do których ostatecznie i tak nie masz co założyć i w efekcie lądują na dnie szafy! Od dziś kupujesz wyłącznie rzeczy, w których będziesz chodziła!

Nauka udanych zakupów. W trakcie mierzenia oraz luźnych rozmów podpowiem, jak zestawiać nowe rzeczy i tworzyć stylizacje na różne okazje, dzięki czemu nauczysz się kilku fantastycznych trików oraz polubisz zakupy.

Nowy wizerunek. Dzięki udanym zakupom zyskujesz nowy, wspaniały wizerunek oraz odzyskujesz wiarę w siebie! Efekty naszego spotkania widoczne są już podczas zakupów! Widzisz jak fantastycznie możesz wyglądać w odpowiednio dobranych dla Ciebie ubraniach!

Dla kogo?

Zakupy ze stylistą polecam każdej kobiecie, która pragnie zmienić lub odświeżyć swój styl.

Poznać własną sylwetkę, by wyeliminować niekorzystne fasony.

Nauczyć się kompletować zestawy ubrań.

Wybierać rzeczy pasujące do własnego charakteru, stylu życia oraz sylwetki.

Lecz przede wszystkim wzmocnić pewność siebie!