Dnia 10 maja w Galerii Bursztynowej w Ostrołęce, odbędzie się casting dla dzieci do Pokazu Mody Dziecięcej. W castingu będą mogły wziąć udział wszystkie dzieci mierzące nie więcej niż 165cm wzrostu i nie przekraczające 15 roku życia.

Dzieci, które w wyniku castingu zostaną zakwalifikowane do dalszego etapu, wezmą udział w finałowym Pokazie Mody, zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka, przez Galerię Bursztynową w Ostrołęce.  

Pokaz mody, który finalnie będzie miał miejsce 1 czerwca przy Galerii Bursztynowej przygotuję oraz poprowadzę ja, z czego ogromnie się cieszę J O dzieci zadba także fryzjer oraz wizażysta a w trakcie pokazu dzieciaki będą prezentować ubrania takich marek jak Reporter Young, 5, 10, 15, oraz Coccodrillo. Pokaz Mody zostanie uwieczniony na zdjęciach oraz filmie.

Kogo szukamy?

Dzieci, które albo już są, albo wykażą się odwagą i przebojowością, oraz lubiących być w centrum uwagi.

Dlaczego warto zgłosić swoje dziecko?

Pokaz mody to nie tylko chwilowa radość czy duma dla rodziców ale przede wszystkim niesamowita przygoda, opatrzona w miłe doświadczenia dla naszych najmłodszych. Przez zabawę do sukcesu? Czemu nie! Przyjdź i daj szansę swojemu dziecku. Być może otworzą się przed nim kolejne ciekawe drzwi do przygody a Ty pomożesz mu spełnić choćby maleńkie, modowe marzenie ;)

Jak trafić na Casting?

Przyjdź ze swoim dzieckiem ( dziećmi ) do Galerii Bursztynowej w Ostrołęce, w piątek, 10 maja w godzinach od 14.00 do 20.00. Czekamy na ciebie :)