Sylwetka JABŁKO

Uczestniczka drugiego odcinka Porad Modowych z Galerią Bursztynową to Halina o apetycznej sylwetce jabłko. Halina to z zawodu nauczycielka, co już na starcie nie ułatwiało nam pracy. Zawód nauczyciela poniekąd narzuca styl ubioru o czym ciągle przypominała mi Halina, a z drugiej strony ja, z uporem maniaka, próbowałam chociaż odrobinę pomóc jej wyjść z nudnego i utartego szablonu. Nijak nie pasował mi do niej widok zakończenia roku szkolnego i niemalże wszystkich nauczycielek w identycznych i nijakich sukienkach! Nikt nie powinien tak wyglądać a w szczególności nie taka osobowość! Nie Halina!

Zawsze biorę bod uwagę uprawiany zawód, dlatego dla Haliny wybrałam Salon QUIOSQUE, gdzie znalazłam klasykę przełamaną świeżością wzorów i doskonałą jakością tkanin.

Halina to jedna z najbardziej pozytywnych osób, jakie poznałam w swoim życiu. Nagranie z nią trwało znacznie dłużej niż sądziliśmy, ponieważ pytań i wniosków poza kamerą nie było końca. Pracę skończyliśmy długo po zamknięciu galerii a wychodząc już umawiałyśmy się na plotki i kawę…

Kliknij link i zobacz co wybrałam dla przepięknej i energicznej Haliny.