Figura rożek to dość trudna do ubrania sylwetka. To nic innego jak odwrócony trójkąt.  Tylko przy trójkącie pracujemy nad dodaniem centymetrów w górnej partii sylwetki, co generalnie trudne nie jest a w wypadku rożka, jest zupełnie odwrotnie. I na tym właśnie ten trud polega. Bo albo umiejętnie odpowiednimi ubraniami będziemy pomniejszać ramiona albo ewidentnie poszerzać biodra, czego dziewczyny boją się jak diabeł święconej wody. Tylko w ten sposób złagodzimy asymetrię sylwetki i złapiemy właściwe jej proporcje.

Do projektu zgłosiła się Asia, która na nagranie, zupełnie nieświadomie, założyła piękny, czerwony sweter z dekoracyjnymi wycięciami i falbanami właśnie na ramionach. Sprawiło to, że zostały one jeszcze bardziej poszerzone, biodra stały się jeszcze mniejsze a Asia przy swoim i tak niewysokim wzroście, jakby jeszcze niższa. Dlaczego? Zapewne dlatego, że sweter jej się podobał, podkreślał tatuaże, których Asia jest miłośniczką i dlatego, że z całą pewnością nie miała świadomości jak bardzo szkodzi swojej w gruncie rzeczy świetnej sylwetce. Bo sweter, choć nie powiem ładny, odebrał urodę jego właścicielce.

Z Asią wybrałam się do Salonu Top Secret  bo wiedziałam, że znajdę tam ciekawe i pełne propozycje stylistyczne oraz modowe akcenty, których Asi ewidentnie bardzo brakowało. Na podstawie ubrań, które tam znalazłam, pokazałam jej po jakie kroje powinna sięgać aby optymalnie złagodzić asymetrię sylwetki. Na co zwracać uwagę, co kupować a czego absolutnie wyrzec się ze swojej szafy.