Sylwetka filigranowa GRUSZKA

Gruszka to zaraz przy jabłku,  jeden z najczęściej występujących typów kobiecej sylwetki. Charakteryzuje się ona wąskimi ramionami, średnim lub małym biustem, płaskim brzuchem i dość szerokimi biodrami. W wielkim skrócie; sylwetka dzieli się na węższą górę i znaczne szerszy dół. Dodatkowymi atutami tej sylwetki są; delikatna, dość długa szyja, zgrabne, szczupłe łydki oraz fakt, że właścicielkami tej jakże seksownej sylwetki są Jennifer Lopez, Beyonce czy Christina Aguilera.  I cóż tu więcej pisać. Naturalnie nawet gruszka powinna znać atuty swojej sylwetki i jej niewielkie mankamenty. Bo choć niemalże we wszystkim będzie prezentowała się świetnie i niemalże nie ma możliwości by jakakolwiek stylizacja zepsuła jej sylwetkę, są stylistyczne triki, dzięki którym zawsze będzie prezentować się obłędnie.

Paulina to młoda mama, która niebawem planuje powrót do pracy. Jak to często w takiej sytuacji bywa, młode matki w okresie urlopu macierzyńskiego stawiają wyłącznie na wygodę i kompletnie zapominają o modzie czy stylizacyjnych pomysłach na siebie.

Najczęściej sięgają po wygodne dresy a przy odrobinie wysiłku na dżinsy i tshirt. Tak też właśnie było z uczestniczką naszego filmu. Czy Paulina zapomniała o sobie? Nie sądzę! Bo żeby zapomnieć, najpierw trzeba o sobie w ogóle myśleć a w takim czasie, dla niemalże każdej matki graniczy to z cudem.

Paulina pracuje w biurze. Nie obowiązuje jej żaden dress code zawodowy, więc przy wyborze stylizacji dla niej skupiałam się głównie na typie sylwetki i mądrej, kapsułowej garderobie, dostosowanej do jej obecnego, jakby nie było, nieco zwariowanego trybu życia. Bo nic w tej chwili nie jest dla niej ważniejsze od tego,  jak w kilka minut z pracującej kobiety stać się stylową mamą.