Typ sylwetki PLUS SIZE

Kolejny projekt to odsłona sylwetki Size Plus. Moja przepiękna modelka Kinga to właścicielka Pracowni Stylizacji Paznokci, prywatnie malarka, miłośniczka swojego psa i jak mówi o sobie, braku nudy . To dziewczyna o niesamowitym charakterze i osobowości godnej naśladowania. Kinga całą sobą udowadnia, że seksapil nie ma nic wspólnego z rozmiarem garderoby, kolorem włosów czy długością nóg. To wyłącznie samoakceptacja, pewność siebie, szacunek do własnego ciała i uśmiech nieschodzący z jej twarzy.  Są dwie szkoły mówiące o ubiorze kobiet w rozmiarze XL. Jedna zaleca noszenie ubrań typu oversize a druga, i ta jest mi znacznie bliższa, podkreślanie kobiecości, noszenie kolorowych ubrań, dużej ilości biżuterii a nawet dość odważnego makijażu. To wszystko sprawi, że zamiast kryć się pod workowatymi ubraniami, kobiety size plus epatowały będą wyjątkową kobiecością. Ale zanim będą mogły robić to z pełną świadomością swoich atutów, jak każda z nas, powinny zapoznać się ze swoją sylwetką, ocenić zalety i podkreślać je odpowiednimi ubraniami. Sylwetka Size Plus zdecydowanie powinna zaznaczać talię, nosić głębokie dekolty i lekko przykrótkie rękawy odsłaniające nagarstki, udekorowane dużą bransoletą czy zegarkiem…

Film z Kingą nie przez przypadek nagrywaliśmy w Salonie Moodo. Ta polska marka poszerzyła ostatnio swoją ofertę o ubrania w rozmiarach XL. Pomimo tego, że rozmiarówka została powiększona, kroje nadal są ciekawe w formie i zachowane w panujących obecnie trendach modowych.   

Najnowszy film, dedykuję wszystkim kobietom podobnym do Kingi  i apeluję; dziewczyny, bez względu na rozmiar, bądźcie  modne, śledźcie trendy, noście kolory i nie dajcie sobie wmówić, że powyżej rozmiaru 44 można znaleźć tylko obszerne i bezkształtne worki!

W polskich sklepach jest coraz większa oferta cudownych ubrań, właśnie w rozmiarze Size Plus.